درباره محصولات بهداشتی نیوتیس


محصولات بهداشتی نیوتیس تحت لیسانس آزمایشگاه‌های لاروش کانادا، با فرمولاسیون به روز و مواد اولیه با کیفیت، نگاهی نو به شادابی و طراوت همیشگی پوست و موی شما دارد.

درباره ما

فلسفه وجودی نیوتیس

برقراری توازن در زیبایی پوست و مو و زندگی شما با استفاده از ویژگی‌های سلامتی و زیبایی طبیعت است. برای رسیدن به این منظور، با شناخت مهمترین ویژگی‌های پوست و مو، از بهترین مواد اولیه، در کنار تکنولوژی‌های روز استفاده کرده‌ایم تا رویای زیبایی و سلامتی را همراه شما کنیم. ما آماده‌ایم تا رسیدن به حد کمال زیبایی و حفاظت از آن را تبدیل به بخشی لذت بخش از برنامه زندگی شما کنیم.

ماموریت ما ارائه نگاهی نو در رسیدن به زیبایی است. برای انجام این ماموریت، ویژگی‌های پوست و موی شما را شناسایی کرده‌ایم و با فرمولاسیون بی‌نظیر لاروش و وارد کردن بهترین مواد اولیه، در کارخانه‌ای بزرگ و مدرن، بهترین محصولات را برای پوست و موی شما تولید کرده‌ایم. ما با نگاهی نو به نحوه آبرسانی و مواد مغذی به پوست و موی شما در فرمولاسیون محصولات، بهترین انتخاب را در اختیار شما قرا داده‌ایم.

مهم‌ترین هدف ما تامین سلامتی پوست و موی شما است. ما اعتقاد داریم زیبایی در هر سنی وجود دارد و می‌توانیم زیبایی شما را با حفاظت از آن جاودانه کنیم.

ما با استفاده از بهترین مواد اولیه و فرمولاسیون روز دنیا، کیفیت محصولات خود را تضمین کرده‌ایم و پاسخگوی تمام مشکلات، سوالات، انتقادات و پیشنهادات شما در واحد تماس با مشتریان هستیم.

ما با بهره گیری از طبیعت، لطافت و زندگی را مهمان پوست شما می‌کنیم. فرمولاسیون محصولات ما کاملا برای پوست شما بهینه شده و بسته‌بندی مدرن ما ویژه سلیقه مشکل پسند شما طراحی شده است.